MŪSŲ ISTORIJA

Uždaroji akcinė bendrovė “Cerera foods” (iki 2012.06.22 buvusi „Palasėja“) įkurta 1995 metais.. Tuo metu pagrindinė veikla buvo maisto prekių importas ir eksportas. Nuo 2000 metų įmonė pradėjo naują veiklą – kukurūzų lazdelių gamybą. Siekdama pagerinti produktų kokybę ir išplėsti asortimentą 2005 metais įsigijo modernią kukurūzų lazdelių – sausų pusryčių gamybos liniją. Nuo to laiko “Cerera foods” stengiasi džiuginti visus smaližius ir sausų pusryčių mėgėjus naujais ir ypatingai skaniais gaminiais. Įmonės pardavimų apimtys kasmet sparčiai auga, o tai rodo vis didėjantį mūsų gaminių gerbėjų ratą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

KOKYBĖ

Bendrovė nuolat tobulina savo darbą, diegdama saugaus produkto bei kokybės valdymo sistemas.  Nuo 2001 metų įmonėje veikia RVASVT  kokybės valdymo sistema. Palankūs tyrimų rezultatai – tai objektyvūs įrodymai, jog įmonė laikosi nustatytų gamybos standartų, o jos produktai atitinka visus kokybės reikalavimus.  2011 metais Cerera foods, UAB  išduotas BRC A lygio sertifikatas,šiuo metu tai yra plačiai pasaulyje pripažįstamas standartas, pagal kurio reikalavimus yra sertifikuota apie 20 maisto gamintojų Lietuvoje. Sertifikuoti gamintojai įgyja konkurencinį pranašumą, o vartotojai žino, kad tokių maisto produktų saugumas bei kokybė yra griežtai kontroliuojama – nuo žaliavų tiekėjų iki produkto patekimo į parduotuvės lentynas. Įmonė ir toliau sieks gerinti visus gamybos, pardavimo, tiekimo procesus, kad visi vartotojai galėtų džiaugtis ir būtų patenkinti itin kokybiška įmonės produkcija.

Lorum ipsum
Lorum ipsum
Lorum ipsum
Lorum ipsum

Įmonės misija ir vizija

MISIJA

Gaminti kokybišką, sveiką bei skanų produktą ir prisidėti prie sveiko maisto valgymo įpročio formavimo.

VIZIJA

Tapti didžiausia sausus pusryčius gaminančia kompanija Baltijos valstybėse bei išpopuliarinti savo produkcijos prekinį ženklą visame pasaulyje.